Severin Hansen

859279

SEVERIN HANSEN, sidobord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1950/60-tal, delvis fanerat med palisander, sarglåda samt flätad tidningshylla, märkt med etikett, bredd 50 cm, djup 35 cm, höjd 50 cm.

CITES intyg inom EU medföljer.

Bruksslitage, fläckar, repor, tidningshylla med skador.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Severin Hansen

Budhistorik (43 bud)
6733446
10 500
6733465
10 500
6733446
10 000
6733452
10 000
6733446
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.