Sängbord 1900-talets första hälft

859274

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, björk, sarglåda, stenskiva, bredd 40 cm, djup 35 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, fläckar, mindre nagg på skivan.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (20 bud)
6704310
6704314
1 900
6704310
1 800
6703076
1 700
6703076
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.