Sidobord engelsk stil

859271

SIDOBORD, engelsk stil, 1900-tal, fanerat med idegran, mässingsbeslag, bredd 40 cm, djup 40 cm, höjd 56 cm, två utdragbara skivor á 12,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Sidobord engelsk stil

Budhistorik (7 bud)
6699392
600
6697131
550
6697131
500
6699391
450
6697131

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.