Bengt Olson färglitografi

859235

BENGT OLSON (född 1930); färglitografi, signerad och numrerad 46/100, komposition, 49x65 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Olson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

6680055
6678366

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.