Taklampa 1920/30-tal

859219

TAKLAMPA, 1920/30-tal, glas och mässing, dekor av flygande fåglar och stjärnor, diameter 54 cm, höjd ca 80 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa 1920/30-tal

Budhistorik (5 bud)
6706778
500
6706595
450
6704152
6703338
6696883

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.