Bordslampor 6 st "Heron" Luxo

859167

ISAO HOSOE, "Heron", bordslampor, 6 st, 2000-tal, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar höjd, ca 65 cm

Ej funktionstestade, smärre repor

Belysning, Bordslampor, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Bordslampor 6 st

Budhistorik (3 bud)

6678629
6666372
6666372

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.