Kar de Mumma

859163

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997),4 st teckningar, figurscener, signerade och daterade, bildstorlekar 21 x 14,5 cm - 23 x 16,5 cm.

Någit gulnade, ej examinerade ur ram.

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

Kar de Mumma

Budhistorik (3 bud)

6710912
6710781
6710033

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.