Samling kopparstick 16 - 1800-tal

859081

KOPPARSTICK, 6 st, klassiska motiv bl a Amphion (Kung, Zeus son) och Arion (Poet från Lesbos), osignerade/oidentifierade, största mått ca 19 x 26 cm

Hanteringsmärken, veck och mindre revor. Några hårt nerskurna

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
6680725
500
6680653
450
6680724
450
6680653
6673325

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.