Pär Siegård oljemålning

859075

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6685725
15 000
6685717
14 000
6685569
11 000
6672716
10 500
6672451
6 400

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.