Fabio Calvetti

859059

FABIO CALVETTI (Italien, född 1961) , 2 st handkolorerade grafiska blad, "Sofa- Good Night" samt "Armchair- Waiting", signerade och numrerade 2/50, bildstorlek 20,5 x 20,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Fabio Calvetti

Budhistorik (16 bud)
6685398
6684950
6684814
950
6684948
950
6684814
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.