Göran Bengtsson kolteckning

859058

GÖRAN BENGTSSON (Sverige, född 1937), "Utsikt över Erik Dahlbersvägen", kolteckning, signerad och daterad 1964, 118 x 57 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Göran Bengtsson kolteckning

Budhistorik (1 bud)

6678303
2021-01-08 14:33:47

2021-01-10 kl 12:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.