Charles Folke Edhake oljemålning

859054

CHARLES FOLKE EDHAKE (Sverige, 1902-1976): marint motiv, olja på duk, signerad, 60 x 81 cm.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
6686293
550
6685566
500
6686292
500
6685566
450
6686291

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.