Aage Rasmussen DSB

859016

RAILWAYANA, Aage Rasmussen (1913-1975),
"DSB", litografisk affisch, signerad och daterad 1937 i trycket, tryckt av Andreasen & Lachmann, bildmått ca 95 x 58 cm.

Veck, reva, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Aage Rasmussen DSB

Budhistorik (4 bud)

6701715
1 900
6701301
1 800
6701301
1 600
6687053

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.