Sven-Göran Svensson G:son

859011

SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON (Född 1943): Komposition, olja på duk, signerad. 110 x 82 cm.

Färgbortfall.

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven-Göran Svensson G:son

Budhistorik (13 bud)
6703818
1 600
6703781
6703815
1 400
6703781
6703811

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.