Hilding Hultberg oljemålning

859009

HILDING HULTBERG (1917-1995): Komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969, 100 x 120 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Hilding Hultberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6703001
850
6703006
6703001
750
6703003
700
6703001
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.