Collier

858938

COLLIER, silver, stavar, importstämplar, längd 82 cm, vikt ca 60 g

Bruksskick

Guld/Smycken, Halsband, hängsmycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Collier

Budhistorik (12 bud)
6705612
950
6705497
900
6704430
850
6705469
6704430
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.