Nattduksbord

858936

NATTDUKSBORD, 1 par 1960-70-tal, fanerade i alm och bok, överhylla i glas, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 52, 42x33 cm

Böcker/Kartor, Aktiebrev

Rum 4

Nattduksbord

Budhistorik (25 bud)
6716931
2 600
6723328
2 400
6716931
6723315
6716931
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.