Waldemar Sjölander färglitografi

858845

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, färglitografi, signerad, daterad 1946 samt numrerad 14/40, bildstorlek ca 78 x 56 cm

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
6680258
450
6668885
6680255
6668885
6668133

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.