Bengt-Göran Karlsson olja på duk

858819

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954); olja på duk, signerad, figurscen, 49x40 cm.

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

6676728
6676719
6673974

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.