Sven Gillsäter fotografi

858773

SVEN GILLSÄTER (1921-2001); Indonesien, fotografi, signerad och daterad 1956, bildstorlek 39,5 x 29,5 cm.

Uppklistad på pappannå, pappannå med fläckar och mindre skador.

Fotografi

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven Gillsäter fotografi

Budhistorik (5 bud)
6706191
500
6706419
450
6706191
6706418
6706191

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.