Skrivbord

858624

SKRIVBORD, ca 1940-tal, stomme i ek,, höjd ca 78, 130x76 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (4 bud)

6686362
850
6686011
6680077
550
6677646
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.