Läkarskåp

858621

LÄKARSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, glas, invändigt löstagbar hyllplan av glas, höjd ca 170, 80x45 cm

Bruksslitage,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Läkarskåp

Budhistorik (8 bud)
6678794
6683906
6678794
6675382
1 800
6675381

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.