Axel Frederiksen olja på duk

858619

AXEL FREDERIKSEN (1881-1961): "Höstlandskap Mossgaard", olja på duk, signerad, 51 x 70 cm.

Krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Frederiksen olja på duk

Budhistorik

2021-01-09 kl 15:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.