Henry Mayne oljemålning

858557

HENRY MAYNE (1891-1975): "Landskap, Andrarum", signerad, daterad 35, olja på duk, ca 53x64 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Henry Mayne oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6678322
850
6667750
6678281
750
6667750
600
6674778
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.