Ellen Trotzig oljemålning

858555

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Landskap, signerad Ellen Trotzig, olja på duk, ca 50x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ellen Trotzig oljemålning

Budhistorik (37 bud)
6679145
12 000
6679140
11 500
6679132
11 000
6679130
10 500
6679123
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.