Schackspel

858540

SCHACKSPEL, 33 delar, marmor, 1900-talets andra hälft, brädets mått 30,5 x 30,5 cm

Nagg.

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Schackspel

Budhistorik (25 bud)
6703648
2 600
6703757
2 400
6703648
6703593
6703593
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.