Lennart Rosensohn oljemålning

858492

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), figurkomposition, signerad, daterad 1977, olja på duk, ca 81x99 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lennart Rosensohn oljemålning

Budhistorik (23 bud)
6674719
5 600
6674717
5 400
6674713
5 200
6674711
5 000
6674706
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.