Lennart Rosensohn

858488

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition, signerad, litografi, ca 59x49 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lennart Rosensohn

Budhistorik (1 bud)

6666311
2021-01-03 13:35:30

2021-01-06 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.