Manschettknappar 18k guld

858029

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, svenska importstämplar, monogramgravyr, längd 2 cm, vikt 5 gram.

Mindre bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Manschettknappar 18k guld

Budhistorik (17 bud)
6685472
2 400
6685471
6685468
6685470
6685468
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.