Helge Lindahl oljemålning

858010

HELGE LINDAHL (Sverige, 1898-1985):
"Stilleben", olja på duk, signerad, 54,5 x 65,5 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Helge Lindahl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6703920
500
6703804
450
6703065
6692871
6687639

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.