Coasters

857998

COASTERS, 6 st, tenn och isolit (liknande bakelit), Wittsjö Sweden, 1950-tal, diameter 8,5 cm.

Bruksslitage.

Diverse, Hem

Geijersgatan 14, Göteborg

Coasters

Budhistorik (13 bud)
6704290
950
6703285
900
6702134
850
6687787
6702133

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.