Gunnar Stålbrand oljemålning

857984

GUNNAR STÅLBRAND (Född 1925): clowner, olja på pannå, signerad, 61 x 100 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Stålbrand oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6682219
2021-01-09 21:16:55

2021-01-09 kl 21:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.