kaffeservis silver

857931

KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, rokokostil, 1900-tal, bestående av kaffekanna, gräddkanna och sockerskål, samt bricka i avvikande mönster, svenska importstämplar, totalvikt ca 1300 gram

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

kaffeservis silver

Budhistorik (14 bud)
6668800
5 600
6674435
5 400
6668800
5 200
6670219
5 000
6668800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.