Ernst Billgren

857885

ERNST BILLGREN (1957): "Duck play", ca 1999, skulptur, glas, signerad, numrerad 4/6, höjd ca 50 cm

Lagning av näbbar, 2 änder med skador på halsar

Glas, Konstglas, Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Ernst Billgren

Budhistorik (13 bud)
6685162
10 000
6685003
8 000
6684985
7 600
6684857
1 600
6684379

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.