Bertil Gadö

857812

BERTIL GADÖ, hamnmotiv, signerad, daterad -47, olja på pannå, ca 44x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Gadö

Budhistorik

2021-01-06 kl 21:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.