Elis Lindgren

857763

ELIS LINDGREN (1866-1938), By i solnedgång, olja på duk, signerad och daterad 1935, ca 58 x 90 cm

Litet färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Elis Lindgren

Budhistorik (2 bud)

6666320
6665505

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.