Tor Norling

857744

TOR NORLING (1895-1972): landskap med hus, olja på dukpannå, signerad Tor Norling och daterad -33, ca 29 x 22 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tor Norling

Budhistorik (1 bud)

6662309
2021-01-01 12:24:16

2021-01-06 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.