Tor Norling stilleben

857741

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med äpplen, signerad Tor Norling och daterad -33, bildstorlek ca 22 x 29 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tor Norling stilleben

Budhistorik (1 bud)

6667012
2021-01-03 18:02:05

2021-01-06 kl 11:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.