Hildegard Thorell oljemålning 1910

857692

HILDEGARD THORELL (1850-1930): porträtt av sydländsk kvinna, signerad Hildegard Thorell 1910, olja på duk, ca 44 x 37 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
6672216
3 200
6663999
6672215
6663999
2 800
6672214
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.