Tor Norling

857671

TOR NORLING (1895-1972), landskapsmålning, olja på duk, signerad Tor Norling -34, ca 39 x 49 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tor Norling

Budhistorik

2021-01-06 kl 17:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.