Tor Norling stilleben

857665

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med krus, olja på duk, signerad Tor Norling, ca 45 x 53 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tor Norling stilleben

Budhistorik

2021-01-06 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.