Tor Norling stilleben

857660

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med blommor, olja på duk, signerad Tor Norling, ca 57 x 64 cm

Krackelyr

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tor Norling stilleben

Budhistorik (1 bud)

6665461
2021-01-03 01:10:45

2021-01-06 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.