Beruzze ukrainsk konstnär oljemålning

857366

BERIZZE***, Ukrainsk konstnär, 1800/1900-tal, musikant, bär signatur, olja på pannå av papp, 37 x 22 cm

repor

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (4 bud)

6703427
1 800
6691713
1 700
6687680
1 600
6686221

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.