Cigarrskrin silver

857256

CIGARRSKRIN, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1919, lock med invändig förgyllning, träinredning, höjd ca 8,5 cm, 19 x 13,5 cm, bruttovikt ca 625 gram

Repor, mindre märken och bucklor, gravyr framtill samt insida lock

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Cigarrskrin silver

Budhistorik (19 bud)
6670469
2 400
6672478
6670469
6672477
1 900
6670469
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.