Francesco Musso olja på duk

857204

FRANCESCO MUSSO (född 1942); olja på duk, signerad och daterad 2008, "ipaparazzi", 91x72 cm.

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Francesco Musso olja på duk

Budhistorik (18 bud)
6684906
6684905
1 900
6684904
1 800
6684900
1 700
6684896
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.