Apoteksvåg tidigt 1900-tal

857019

APOTEKSVÅG, tidigt 1900-tal, ek, glas, mässing och vitmetall, bredd 39 cm, djup 27 cm, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Apoteksvåg tidigt 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6696022
2021-01-14 07:42:47

2021-01-15 kl 15:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.