Salt - och pepparkar

856691

SALT- OCH PEPPARKAR, silver, 1900-talets första hälft, 1 form av fiskar, gröna ögon i glas, längd 6,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Salt - och pepparkar

Budhistorik (11 bud)
6673450
6673723
6673450
1 800
6673425
1 700
6672552
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.