Japanska träsnitt 1800-tal

856297

JAPANSKA TRÄSNITT, 4 st, 1800-tal, geishor och samurajer, 17 x 11 cm respektive 17,5 x 12 cm.

Smärre skador på hörn och kanter, ett träsnitt med liten reva.

Konst, Grafik, Orientaliskt

Geijersgatan 14, Göteborg

Japanska träsnitt 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
6703951
6703948
750
6701073
550
6700379
500
6700378

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.