Verner Panton "Fun Lamp"

855875

VERNER PANTON, "Fun Lamp" för Lüber, Schweiz, målad metallstomme behängd med pärlemokläppar, diameter ca 28 cm, höjd ca 45 cm.

Ytslitage, nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Verner Panton

Budhistorik (8 bud)
6682107
6668619
6678340
6668619
1 700
6678338
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.