Madeleine Pyk "Antikt drama"

855873

MADELEINE PYK (född 1934): "Antikt drama", blandteknik, signerad och daterad 1966, bildstorlek 23,5 x 22,85 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Madeleine Pyk

Budhistorik (27 bud)
6681893
2 800
6681887
2 600
6681882
2 400
6681877
6681823

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.